houtimportgroep.nl

În această perioadă a anului, băieții noștri se pregătesc pentru un alt sezon plin de provocări! În cadrul stagiului de pregătire din Austria, CFR 1907 Cluj va disputa și cinci meciuri amicale, și anume: 16.06., ora locală 18:00 / împotriva FC Wels (Austria) Loc de desfășurare: Huber Arena Wels. 19.06., ora locală 17:00 / împotriva lui Ludogorets Razgrad (Bulgaria).... CFR Cluj - Sat, 05.03 17:00 CFR Cluj ... "Craioveanul în vârstă de 32 de ani a sosit la meci însoțit de 4 bodyguarzi. 2. 25 ianuarie 2020 - Astăzi, sâmbătă, CFR Cluj a disputat ultimul meci amical din stagiul de pregătire din Spania. Ardelenia a disputat un meci cu Emelec Guayaquil din Ecuador, încheiat cu 3-2, și chiar dacă nu a existat nicio miză în acest meci, acesta s-a încheiat cu scandal. 14 noiembrie 2021 - CFR Cluj a învins, duminică, pe teren propriu, cu 1-0, formația de ligă secundă Unira Dezh, într-un meci amical. Cum arată Maria Sharapova la doi ani de la retragerea din tenis și apariția la Fashion Awards 2021 După ce s-a retras din tenis la începutul anului 2020, Maria ... 14 noiembrie 2021 - CFR Cluj - Unirea Dej 1-0, într-un meci amical. Echipa de fotbal CFR Cluj a învins, duminică, pe teren propriu, cu scorul de 1-0, formația de ligă secundă Unirea Dej, într-un meci amical, informează Agerpres. Unicul gol al meciului a fost marcat de croatul Gabriel Debeliuch (43). 22 Iun 2021 - Ciprian Dejac, după meciul CFR Cluj - Academia Puskas 0-1: "A fost un meci greu" La finalul partidei, Dejac s-a plâns de atitudinea maghiarilor: "Cred că nu am jucat 20 de minute în repriza a doua. Este prima dată când văd un meci amical în care au prelungit timpul în acest fel. CHINDIA - CFR CLUJ 0-1. În urma acuzațiilor recente din presă cu privire la deciziile arbitrului central în meciul Cindia Târgoviște - CFR 1907 .... CFR Cluj s-a impus cu 0-1 în deplasare la Cindia Târgoviște, în al 18-lea meci de campionat ..... Publicăm detalii despre ... 14 noiembrie 2021 - victorie CFR Cluj într-un meci amical cu Unirea Dezh. Autor: Cătălin Lupășteanu, reporter. Publicat: 14/11/2021 17:30. Sursa foto: Inquam Photos - George Călin. CFR Cluj a învins-o pe Unirea Dej cu 1-0, duminică, într-un meci amical, informează news.ro. Golul a fost marcat de Debeluch în minutul 43. 15 noiembrie 2021 - Un meci amical: CFR Cluj a învins Unirea Dej. CFR Cluj a învins cu 1-0 pe Unirii Dej într-un meci amical. Unicul gol al meciului a fost marcat de Gabriel Debeluch în minutul 43. CFR Cluj a început prima repriză cu o formulă: Letica - Bălan, Graovac, Buhenna, Camora - C. Boateng, M. Bordeanu, Diak - Omrani ... CFR 1907 Cluj - Dinamo București. Sezonul 2021-22, runda 30. 01/03/2022 Toată ziua. FC Voluntari - CFR 1907 Cluj. Sezonul 2021-22, runda 29. Februarie 2022. CFR Cluj a învins SV Hallwang. CFR Cluj a disputat duminică un nou meci amical, învingând cu 4-0 pe SV Hallwang. Golurile echipei lui Andrea Mandorlini au fost marcate de Issouf Kone (28), Joan Gora (53, 58) și Paul Batin (90). 11 octombrie 2021 - CFR Cluj a învins luni după-amiază, într-un meci amical, formația de liga a treia Uniri Ungheni cu 8-1. Gabriel Debeluch a marcat nu mai puțin de patru goluri, toate în prima repriză. Au mai marcat: Sako (penalty), Omrani, Hoban și Buhenna. Unireya Ungheni a marcat golul de onoare grație lui Astafey, care a transformat un penalty. Sep 05, 2021 - CFR Cluj s-a distrat cu Gaz Metan în primul meci de la revenirea lui Dan Petrescu: "E rău că i-am bătut cu 6-0". CFR Cluj a obținut o victorie strălucitoare în primul meci de la revenirea lui Dan Petrescu la echipă. Campioana României a învins-o duminică pe Gaz Metan Mediaș cu 6-0 într-un meci amical. Jurnaliștii care doresc să fie acreditați la meciul dintre FC Randers și CFR 1907 Cluj din 25 noiembrie 2021, ora 22:00, ora României, ... CFR CLUJ - UNIREA DEJ 1-0. CFR Cluj s-a impus cu 1-0 în fața celor de la Unirea Dej, într-un meci amical disputat la Cluj. Singurul gol al meciului ...